KREŞ ÖĞRENCİLERİMİZ MEZUN OLDU
ImageAMB Fatih Camii bünyesinde yaşları 3-6 arası değişen 15 kreş öğrencisi için 2009 yılı mezuniyet töreni ailelerin de yoğun ilgisi ile yapıldı.

24 Ağustos 2009
NEW YORK (AMB) - Amerika Müslümanlar Birliği, Fatih Camii Konferans salonunda gerçekleştirilen mezuniyet töreni yoğun ilgiyle izlendi. AMB Fatih Camii bünyesinde yaşları 3-6 arası değişen 15 kreş öğrencisinin mezuniyet törenine yöneticiler, eğitimciler ve öğrencilerin yanısıra aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

4 haftalık program sonrası kreş öğrencilerinin öğrendiklerini ailelerinin huzurunda sergilemeleri duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Program boyunca miniklerin okumuş oldukları dualar ve ilahiler ve sergilenen kısa süreli oyunlar cocuklar için ne derece faydalı ve verimli bir program yapıldığını göstermiş oldu.

Amerika Müslümalar Birliği’nden yapılan açıklamada geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir şekilde eğitilmesi gerektiği ve bu tür etkinliklerin çocukların gelişiminde önemli rol oynadığı belirtildi, Etkinliklerin zenginleştirilerek sürdürüleceği bildirilen açıklamada velilere ve hizmeti geçen öğretmenlere teşekkür edildi.

FOTO GALERI

KREŞ ÖĞRENCİLERİMİZ MEZUN OLDU  
 
İsim
Email