JFK’de Ramazan-ı Şerif
ImageAmerika Müslümanlar Birliği JFK Havalimanının birinci ve dördüncü terminallerinde bulunan mescid ve ofis'de yıl içerisinde kıldırılan vakit ve Cuma namazlerının yanısıra Ramazan ayı süresince iftar ve teravih hizmetini sunmanın sevincini yaşıyor.

Birliğin JFK Havalimani imamı olan Ahmet Yücetürk yaptığı açıklamasında ‘’Havalimanına gelen yolcuların Gerek yıl içerisinde gerekse bu mübarek ay süresince rahat ibadet edebilmelerini temin etmek için yoğun mesailer harcıyoruz. Özellikle bu mübarek ay içerisinde Türk ve Gayri Türk müslüman yaklaşık 60 kardeşlerimize iftar ikramı verebilmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bunun yanısıra kılınan teravih namazlarına da katılım memnun edici düzeyde. Yücetürk yapılan bu önemli hizmette emeği geçen kardeşlerimize şahsı ve istifade etme imkanı bulan müslüman cemaatimiz adına teşekkür ettiler.’’

Son olarak Amerika Müslümanlar Birliği adına Hac hizmetlerinide başarıyla yerine getirmeye çalışan Yücetürk 2011 yılı hac kayıtarının başladığını belirterek, kayıtların Birliğin resmi sitesi olan http://unitedamericanmuslim.org/ ile http://www.fatihhajj.com/ sitesinden yapılabileceğini hatırlatarak sözlerine son verdi.

JFK’de Ramazan-ı Şerif  
 
İsim
Email