A.M.B. Markowitz'in İftar Yemeğine Katıldı
ImageRamazan ayı münasebetiyle Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz Brooklyn Borough Hall'da bir iftar yemeği verdi. Yemeğe Amerika Müslümanlar Birliği adına Birliğin Genel sekreteri Mehmet Kalkan ve üyelerden Ragıp Uzuner de katıldı.

Davete AMERIKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ’nin yanısıra Arab AMERICAN ASSOCIATION OF NY, ARAB AMERICAN MUSLIM FEDERATION, BANGLADESH ISLAMIC CENTER, COPO-COUNCIL OF PEOPLES ORGANIZATION, ISLAMIC FUNERAL SERVICES, MAS YOUTH CENTER, MUSLIM CONSULTATIVE NETWORK (MCN), MUSLIM DAY PARADE, AND PREPARE NY kuruluşlarından da temsilciler katıldı.

Gecede Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz’in yanısıra Rahkiah Abdurahman, Habib Joudeh, Doris Ortiz, ve Father Khader El-Yateem’de birer konuşma yaptı.

Borough hall'in giris katinda 150 kişinin kıldığı akşam namazının İmamlığını Birliğimizin üyelerinden Ragıp Uzuner yaptı.

Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz her zaman olduğu gibi sıcak ve espirili anlatımlarıyla müsafirlerini memnun etmeyi başardı. Daha sonra davetlilerle tek tek ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen Marty Markowitz, kendisini kırmayarak geceye katılanlara şükranlarını sundu.

A.M.B. Markowitz'in İftar Yemeğine Katıldı  
 
İsim
Email