Sakal-ı Şerif California’da Ziyaret Edildi
ImagePeygamber Efendimizin Mübarek Sakal-ı Şerif’i Müslümanların ziyareti için Güney Kalifornia`da. İlk olarak 15 Ağustos pazartesi akşamı Amerika Müslümanlar Birliği Boğaziçi Camii ve Eğitim Merkezinde Ziyarete açılan Sakal-ı Şerif büyük bir coşkuyla karşılandı.

Boğazici cami’nde iftar ikramının akabinde , Amerika Müslümanlar Birliği Başimami Fatih Demirci programa katılan cemaate sohbet etti. Daha sonra salavati şerifler eşliğinde Sakal-ı Şerif ziyarete açıldı. Büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirilen ziyaretten sonra cemaatle kılınan yatsı ve teravih namazıyla program sona erdi.

Ziyarette bulunan müslümanlar dünyanın bir ucunda böyle bir hizmetin verilmesinden dolayı yetkililere teşekkür ve dualarını ilettiler. Boğaziçi camiinde 100`ü aşkın müslümanın ziyaret ettiği Sakal-ı Şerif Güney Kalifornia daki Amerika Müslümanlar Birliğine bağlı diğer iki şubede de ziyarete açıldı.

16 Ağustos Salı günü Los Angeles-Yeni Camii de, 18 Ağustos Perşembe günü ise San Diego-Ulu cami’nde müslüman cemaatimizle buluşan Sakal-ı Şerif bir sonraki hafta Florida eyaletinde müslümanların ziyaretine açılacak.

Sakal-ı Şerif California’da Ziyaret Edildi  
 
İsim
Email