Rochesterde 77 Talebe Mezun Oldu
ImageAmerika Müslümanlar Birliği Üye ve Kardeş kuruluşlarından Rochester Islam Kültür Merkezi yetkilileri 29 Temmuz akşamı Hamidiye Cami'nde yaz kamp programını başarıyla tamamlayan talebelerinin adına mezuniyet gecesi tertip edildi.

Hamidiye Cami'nde akşam namazından sonra başlayan etkinliğe Amerika Müslümanlar Birliği Başkanı ve Başimamı Fatih DEMİRCİ, Islam Kültür Merkezi üyeleri ve talebelerin velileri bu mutlu gecede hazır bulundular.

Kamp programı boyunca 46 erkek, 31 kiz olmak üzere 77 talebeye hizmet verildi. Erkek ve Kız talebelerden Elif Cüzü okuyan talebelerimizin tamamının Kuran-I Kerim'e geçmesinin yanısıra Kur'an-ı Kerim grubu da tecvid derslerini eksiksiz tamamlamış olmaları Rochester Islam Kültür Merkezi yetkililerini ve ailelerin yüzünü güldürdü.

Etkinlik boyunca çucukların okudukları Kur'an-ı Kerim tilavetinin yanı sıra söyledikleri ilahiler ve kasideler de büyük beğeni topladı.

Gecenin beklide en mutlu anlarından biride hafızlık eğitimine devam eden Furkan Razvi isimli talebenin yaz döneminde gösterdiği yüksek gayret neticesinde Hafızlığını tamamlamış olmasıydı.

Program mezuniyet belgelerinin verilmesi ve çektirilen hatıra fotoğraflarıyla nihayet buldu.


Rochesterde 77 Talebe Mezun Oldu  
 
İsim
Email