AMB Talebelerine Haftasonu Şöleni
ImageAmerika Müslümanlar Birliği 2010-2011 Eğitim yılını sarfettikleri gayretler neticesinde başarıyla tamamlayan talebelerine eğlenceli bir haftasonu hediye etti.
24-25 Haziran 2011 tarihlerinde bütün şubelerinde mevcut olan talebelerini Birliğin Merkezi Fatih Cami'nde toplayan yetkililer, 24 Haziran Cuma günü akşam namazından sonra talebelere mezuniyet gecesi tertip etti. Geceye Amerika Müslümanlar Birliği Başkanı ve Başimamı Fatih DEMİRCİ, Birliğin eski Başkanlarından Hafız Burhan SATAR, Birliğin degerli üyelerinin yanısıra yavrularını bu anlamlı organizasyonda yalnız bırakmayan veliler de katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Amerika Müslümanlar Birliği Başkanı ve Başimamı Fatih DEMİRCİ verimli, keyifli, başarılı bir yılı daha tamamlamış olmanın sevincini yaşadıklarını ifade etti. Yıl içerisinde gerek okul derslerinde gerekse dini derslerde talebelerinden son derece memnun olduklarını belirten Demirci hedeflerinin her yıl daha planlı ve programlı bir şekilde talebe hizmetlerine devam etmek olduğunu vurguladi.

Etkinlik boyunca talebeler tarafından hazırlanan pyesler katılanları kimi zaman duygulandırıken kimi zamanda eğlendirdi. Program talebelere verilen mezuniyet belgeleri ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

25 Haziran 2011 Cumartesi Brooklyn Prospect Park'da Amerika Müslümanlar Birliği tarafından talebelerinin adına piknik şöleni düzenlendi. Pikniğe talebelerin ailelerinin yanı sıra Birliğin üyeleri ve sevenleride katıldı. Oldukça neşeli geçen piknikte ikram edilen izgara çeşitlerinin, yanısıra çesitli tatlılarla börekler katılan müsafirlere ikram eidldi.

Proğramda çocuklarıyla eğlenceli vakit geçiren veliler Amerika Müslümanlar Birliği yöneticilerine etkinlikten duydukları memnuniyeti belirterek, bu tür organizasyonların devam etmenisini temenni ettiler. Piknik çektirilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.


Resimler için tıklayınız

AMB Talebelerine Haftasonu Şöleni  
 
İsim
Email