Kreş Talebelerinin Mezuniyet Gecesi
ImageAmerika Müslümanlar Birliği Fatih Cami'nde Afterschool ve Kreş talebeleri için yıl sonu mezuniyet gecesi proğramı yoğun bir katılımla düzenlendi.11 Haziran 2011 tarihinde Birliğin merkezi Fatih Cami Çocuk evinde gerçekleşen etkinliğe miniklerin anne ve yakınlarının yanı sıra çok sayıda hanım cemaatte iştirak etti.

Etkinlik miniklerin hep bir ağızdan Salavat-ı Şerife okuyarak salona girmeleriyle başladı. Daha sonra tek tek kendilerini tanıtan minikler sevecen tavırlarıyla geceye katılan müsafirler tarafından alkışlandı. Sergiledikleri oyunlarda özellikle yıl içerisinde öğrendikleri hadis-i şerifleri ve dualerı noksansız bir biçimde okuyan miniklerin program boyunca aralarındaki uyum ve yardımlaşma görüntüsü öğretmenleri ve velileri sevindirdi.

Gecenin en anlamlı ve duygu yüklü anı Afterschool ve Kreş talebelerinin Peygamber Efendimiz için bizzat kendi dillerinden hazırladıkları mektubu okumalarıydı. Mektubu dinleyen anne ve müsafirler göz yaşlarını tutamadılar.

Son bölümde renkli bir slayt gösterisi eşliğinde yıl boyu yaşanan güzel anılar bir kez daha hatırlanılmış oldu.

Program gece boyu maharetleriyle büyüklerine zevkli vakit geçiren minik yavrulara taktim edilen değerli hediyelerle ve çektirilen hatıra fotoğraflarıyla nihayet buldu.


Resimler için tıklayınız

Kreş Talebelerinin Mezuniyet Gecesi  
 
İsim
Email