Kuran Bülbülleri
ImageAmerika Müslümanlar Birliği Fatih Camii, Okul Öncesi Eğitim ve Hafızlık Kursu meyvelerini vermeğe başladıAmerika Müslümanlar Birliği merkezi Fatih Camii'nde açılan Okul Öncesi Eğitim ve Hafızlık Kursu programında eğitimini sürdüren miniklerimiz Kuran-ı Kerim'e geçmenin mutluluğu içerisindeydi.

Melih Yumuşak(8), Ayşegül Yumuşak(9), Zeliha Bıyık(9), Sümeyye Arslan(8), İclal Sebre Demirci(7), Efehan Hüyük(5), M Emin Çolak(6), K Sara Khursit(6), Hatice Beyza Selcen(4),Beyza Bıyık(6) ve Eylül Karaosman(6) isimli 11 talebenin kısa zaman içerisinde eğitmenlerin özverili çalışmaları sonucunda Kuran-ı Kerim'e geçişleri neticesinde Fatih Camii'nin Brooklyn'deki Merkez binasında bir program tertib edildi.

Düzenlenen bu programda çocuklarımızın velileri ve hanım cemaatimiz program boyunca heyecanlı bakışlarını miniklerimizden ayırmadılar. Yaklaşık 80 kadar davetlinin katılımı ile düzenlenen programda henüz 4 yaşında olan Hatice Beyza isimli talebenin Kuran-ı Kerim'deki sureleri akıcı bir üslup ile okuması programa katılan müsafirlerimizin duygusal anlar yaşamasına sebeb oldu.

Programda Fatih Camii Minik Kuran Bülbüllerine çeşitli hediyeler dağıtıldı. Program çektirilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.


Resimler için tıklayınız

Kuran Bülbülleri  
 
İsim
Email