Temel KOTİL'ın Fatih Cami Ziyareti
ImageT.C. Türk Hava Yolları Genel Müdürü sayın Temel KOTİL ve THY'nin Amerika Müdürü İhsan Baytan Amerika Müslümanlar Birliği Merkezi Fatih Camii'ni ziyaret etti


Fatih Cami personelinin misafirlere çay ve pasta ikram ettiği ziyaret boyunca THY Genel Müdürü Kotil ve Amerika Bölge Müdürü Baytan, birliğin üyelerinin yönelttiği soruları cevaplandırarak merak edilen konularda vatandaşlarımızı bilgilendirdiler.


Yaptığı açıklamaların ardından Genel Müdür Kotil "Fatih Camii ve Amerika Müslümanlar Birliği bünyesinde bütün Kuzey Amerika'ya yayılan şubelerinde sunulan hizmetleri takdire şayan bulduğunu belirterek bu faaliyetlerin artarak devam etmesi yönündeki temennilerini dile getirdi. Başarılı Genel Müdür konuşmasında, yarınlara emin adımlarla ilerleyen idealist, dini, milli, tarihi ve kültürel değerlerine bağlı gençlerin yetiştirildiğini görmekten gurur duyduğunu sözlerine ekledi. Bunun üzerine AMB Başkanı ve Fatih Camii Başimamı Fatih Demirci, Temel Kotil Bey'e sözlerinden ötürü teşekkür ederek, artık bu neslin eğitiminin daha erken yaşlardan itibaren verilmesi konusunda daha yeni adımlar attıklarını belirterek Fatih Camii'nin yeni başlatmış olduğu okul öncesi çağdaki çocuklarımıza yönelik kreş ve afterschool programi hakkında bilgi verdi. Bunun ardından Fatih Demirci Hocaefendi Temel Kotil ve İhsan Baytan Beyler'i kreşin olduğu bölüme davet etti. Buradaki odaları ve derslikleri gören ziyaretçiler memnuniyetlerini dile getirerek bir kez daha bu hizmetlerinden dolayı Fatih Camii ile gurur duyduklarını ve başarılarının artarak devam etmesi yönündeki temennilerini tekrarladılar.


Son olarak yoğun programlarına rağman Fatih Camiine vakit ayırarak gerçekleştirdikleri nazik ziyaretleri için Birliğin Başkanı Demirci, sayın Kotil ve Baytan Beyler'e bir kez daha teşekkür etti.


Birliğin Başkanı Fatih DEMİRCİ ve üyeleri ile saat 10:30 da Birliğin Merkezi Fatih Camii'nde biraraya gelen Sayın Kotil ve Baytan'a yoğun proğramlarına rağmen ziyaretlerinden ötürü Başkan Fatih DEMİRCİ şükranlarını sundular.

Temel KOTİL'ın Fatih Cami Ziyareti  
 
İsim
Email