AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Miami, FL - TEMMUZ 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Monday, July 1, 20134:526:301:324:548:249:461:17
Tuesday, July 2, 20134:536:301:324:558:249:461:17
Wednesday, July 3, 20134:536:311:324:558:249:461:17
Thursday, July 4, 20134:546:311:324:558:249:461:17
Friday, July 5, 20134:546:321:334:558:249:461:17
Saturday, July 6, 20134:556:321:334:568:249:461:17
Sunday, July 7, 20134:556:321:334:568:239:451:17
Monday, July 8, 20134:566:331:334:568:239:451:17
Tuesday, July 9, 20134:566:331:334:578:239:451:16
Wednesday, July 10, 20134:576:341:334:578:239:441:16
Thursday, July 11, 20134:586:341:344:578:239:441:16
Friday, July 12, 20134:586:351:344:578:239:441:16
Saturday, July 13, 20134:596:351:344:588:229:431:16
Sunday, July 14, 20134:596:351:344:588:229:431:15
Monday, July 15, 20135:006:361:344:588:229:431:15
Tuesday, July 16, 20135:016:361:344:588:229:421:15
Wednesday, July 17, 20135:016:371:344:598:219:421:14
Thursday, July 18, 20135:026:371:344:598:219:411:14
Friday, July 19, 20135:036:381:344:598:219:411:13
Saturday, July 20, 20135:046:381:344:598:209:401:13
Sunday, July 21, 20135:046:391:344:598:209:391:12
Monday, July 22, 20135:056:391:345:008:199:391:12
Tuesday, July 23, 20135:066:401:355:008:199:381:11
Wednesday, July 24, 20135:066:401:355:008:189:371:11
Thursday, July 25, 20135:076:411:355:008:189:371:10
Friday, July 26, 20135:086:411:355:008:179:361:10
Saturday, July 27, 20135:096:421:355:008:179:351:09
Sunday, July 28, 20135:096:421:345:008:169:351:09
Monday, July 29, 20135:106:431:345:018:169:341:08
Tuesday, July 30, 20135:116:431:345:018:159:331:07
Wednesday, July 31, 20135:126:441:345:018:159:321:07

 Yazdır