AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Miami, FL - NİSAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Monday, April 1, 20135:457:091:324:597:458:5612:32
Tuesday, April 2, 20135:447:081:314:597:458:5712:32
Wednesday, April 3, 20135:437:071:314:587:468:5712:33
Thursday, April 4, 20135:417:061:314:587:468:5812:33
Friday, April 5, 20135:407:051:314:587:478:5812:34
Saturday, April 6, 20135:397:041:304:587:478:5912:35
Sunday, April 7, 20135:387:031:304:587:488:5912:35
Monday, April 8, 20135:377:021:304:587:489:0012:36
Tuesday, April 9, 20135:357:011:294:577:499:0112:36
Wednesday, April 10, 20135:347:001:294:577:499:0112:37
Thursday, April 11, 20135:336:591:294:577:509:0212:38
Friday, April 12, 20135:326:581:294:577:509:0212:38
Saturday, April 13, 20135:316:571:284:577:519:0312:39
Sunday, April 14, 20135:306:561:284:567:519:0412:39
Monday, April 15, 20135:296:551:284:567:519:0412:40
Tuesday, April 16, 20135:276:541:284:567:529:0512:41
Wednesday, April 17, 20135:266:531:274:567:529:0612:41
Thursday, April 18, 20135:256:521:274:557:539:0612:42
Friday, April 19, 20135:246:511:274:557:539:0712:42
Saturday, April 20, 20135:236:501:274:557:549:0812:43
Sunday, April 21, 20135:226:491:274:557:549:0812:44
Monday, April 22, 20135:216:481:264:557:559:0912:44
Tuesday, April 23, 20135:206:471:264:547:559:1012:45
Wednesday, April 24, 20135:196:471:264:547:569:1012:45
Thursday, April 25, 20135:176:461:264:547:569:1112:46
Friday, April 26, 20135:166:451:264:547:579:1212:47
Saturday, April 27, 20135:156:441:264:537:579:1212:47
Sunday, April 28, 20135:146:431:254:537:589:1312:48
Monday, April 29, 20135:136:421:254:537:589:1412:49
Tuesday, April 30, 20135:126:421:254:537:599:1512:49

 Yazdır