AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Los Angeles, CA - EYLÜL 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Sunday, September 1, 20134:486:231:004:357:278:461:37
Monday, September 2, 20134:496:231:004:347:258:441:37
Tuesday, September 3, 20134:506:2412:594:337:248:431:37
Wednesday, September 4, 20134:516:2512:594:337:238:411:38
Thursday, September 5, 20134:526:2512:594:327:218:401:38
Friday, September 6, 20134:536:2612:584:317:208:381:38
Saturday, September 7, 20134:546:2712:584:307:188:371:38
Sunday, September 8, 20134:556:2712:574:307:178:351:38
Monday, September 9, 20134:566:2812:574:297:168:341:39
Tuesday, September 10, 20134:566:2912:574:287:148:321:39
Wednesday, September 11, 20134:576:2912:564:277:138:311:39
Thursday, September 12, 20134:586:3012:564:267:118:291:39
Friday, September 13, 20134:596:3112:564:267:108:281:39
Saturday, September 14, 20135:006:3212:554:257:098:261:40
Sunday, September 15, 20135:016:3212:554:247:078:251:40
Monday, September 16, 20135:026:3312:554:237:068:231:40
Tuesday, September 17, 20135:026:3412:544:227:048:211:40
Wednesday, September 18, 20135:036:3412:544:217:038:201:40
Thursday, September 19, 20135:046:3512:544:207:028:181:41
Friday, September 20, 20135:056:3612:534:207:008:171:41
Saturday, September 21, 20135:066:3612:534:196:598:151:41
Sunday, September 22, 20135:066:3712:534:186:578:141:41
Monday, September 23, 20135:076:3812:524:176:568:131:41
Tuesday, September 24, 20135:086:3812:524:166:558:111:42
Wednesday, September 25, 20135:096:3912:514:156:538:101:42
Thursday, September 26, 20135:106:4012:514:146:528:081:42
Friday, September 27, 20135:106:4112:514:136:508:071:42
Saturday, September 28, 20135:116:4112:504:126:498:051:42
Sunday, September 29, 20135:126:4212:504:116:488:041:43
Monday, September 30, 20135:136:4312:504:106:468:021:43

 Yazdır