AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Los Angeles, CA - HAZİRAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Saturday, June 1, 20133:465:3812:584:418:089:421:13
Sunday, June 2, 20133:465:3812:584:418:099:431:13
Monday, June 3, 20133:455:3812:584:418:099:441:13
Tuesday, June 4, 20133:455:3712:584:428:109:451:13
Wednesday, June 5, 20133:445:3712:594:428:109:461:13
Thursday, June 6, 20133:445:3712:594:428:119:461:13
Friday, June 7, 20133:435:3712:594:428:119:471:13
Saturday, June 8, 20133:435:3712:594:428:129:481:13
Sunday, June 9, 20133:435:3712:594:438:129:481:13
Monday, June 10, 20133:435:371:004:438:139:491:13
Tuesday, June 11, 20133:425:361:004:438:139:491:13
Wednesday, June 12, 20133:425:361:004:438:149:501:13
Thursday, June 13, 20133:425:371:004:438:149:501:14
Friday, June 14, 20133:425:371:004:448:149:511:14
Saturday, June 15, 20133:425:371:014:448:159:511:14
Sunday, June 16, 20133:425:371:014:448:159:521:14
Monday, June 17, 20133:425:371:014:448:159:521:14
Tuesday, June 18, 20133:425:371:014:458:169:521:14
Wednesday, June 19, 20133:425:371:014:458:169:521:15
Thursday, June 20, 20133:425:371:024:458:169:531:15
Friday, June 21, 20133:435:381:024:458:169:531:15
Saturday, June 22, 20133:435:381:024:458:169:531:15
Sunday, June 23, 20133:435:381:024:468:179:531:15
Monday, June 24, 20133:435:381:034:468:179:531:16
Tuesday, June 25, 20133:445:391:034:468:179:531:16
Wednesday, June 26, 20133:445:391:034:468:179:531:16
Thursday, June 27, 20133:455:391:034:468:179:531:17
Friday, June 28, 20133:455:401:034:478:179:531:17
Saturday, June 29, 20133:465:401:044:478:179:531:17
Sunday, June 30, 20133:465:401:044:478:179:531:17

 Yazdır