AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Los Angeles, CA - NİSAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Monday, April 1, 20135:046:361:044:357:228:401:45
Tuesday, April 2, 20135:026:341:034:357:238:411:44
Wednesday, April 3, 20135:006:331:034:367:248:421:44
Thursday, April 4, 20134:596:321:034:367:258:431:43
Friday, April 5, 20134:576:301:034:367:258:441:42
Saturday, April 6, 20134:566:291:024:367:268:451:41
Sunday, April 7, 20134:546:281:024:367:278:461:40
Monday, April 8, 20134:536:261:024:367:288:471:39
Tuesday, April 9, 20134:516:251:014:367:288:481:39
Wednesday, April 10, 20134:506:241:014:367:298:491:38
Thursday, April 11, 20134:486:221:014:367:308:501:37
Friday, April 12, 20134:476:211:014:377:318:511:36
Saturday, April 13, 20134:456:201:004:377:318:521:36
Sunday, April 14, 20134:436:191:004:377:328:531:35
Monday, April 15, 20134:426:171:004:377:338:541:34
Tuesday, April 16, 20134:406:161:004:377:348:551:33
Wednesday, April 17, 20134:396:1512:594:377:358:561:32
Thursday, April 18, 20134:376:1412:594:377:358:571:32
Friday, April 19, 20134:366:1312:594:377:368:581:31
Saturday, April 20, 20134:346:1112:594:377:378:591:30
Sunday, April 21, 20134:336:1012:594:377:389:001:30
Monday, April 22, 20134:316:0912:584:377:389:011:29
Tuesday, April 23, 20134:306:0812:584:377:399:021:28
Wednesday, April 24, 20134:286:0712:584:377:409:031:28
Thursday, April 25, 20134:276:0612:584:377:419:041:27
Friday, April 26, 20134:266:0412:584:387:429:051:26
Saturday, April 27, 20134:246:0312:584:387:429:061:26
Sunday, April 28, 20134:236:0212:574:387:439:081:25
Monday, April 29, 20134:216:0112:574:387:449:091:24
Tuesday, April 30, 20134:206:0012:574:387:459:101:24

 Yazdır