AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Los Angeles, CA - MART 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Friday, March 1, 20134:476:1712:123:265:587:141:11
Saturday, March 2, 20134:466:1612:123:265:597:151:10
Sunday, March 3, 20134:456:1512:123:276:007:161:10
Monday, March 4, 20134:446:1312:123:276:007:171:09
Tuesday, March 5, 20134:426:1212:113:286:017:171:08
Wednesday, March 6, 20134:416:1112:113:286:027:181:07
Thursday, March 7, 20134:406:0912:113:296:037:191:07
Friday, March 8, 20134:386:0812:113:296:047:201:06
Saturday, March 9, 20134:376:0712:103:296:057:211:05
Sunday, March 10, 20135:367:051:104:307:058:222:04
Monday, March 11, 20135:347:041:104:307:068:222:03
Tuesday, March 12, 20135:337:031:104:307:078:232:02
Wednesday, March 13, 20135:327:011:094:317:088:242:02
Thursday, March 14, 20135:307:001:094:317:088:252:01
Friday, March 15, 20135:296:591:094:317:098:262:00
Saturday, March 16, 20135:276:571:084:327:108:271:59
Sunday, March 17, 20135:266:561:084:327:118:271:58
Monday, March 18, 20135:246:551:084:327:128:281:57
Tuesday, March 19, 20135:236:531:084:337:128:291:56
Wednesday, March 20, 20135:226:521:074:337:138:301:56
Thursday, March 21, 20135:206:511:074:337:148:311:55
Friday, March 22, 20135:196:491:074:337:158:321:54
Saturday, March 23, 20135:176:481:064:347:158:321:53
Sunday, March 24, 20135:166:471:064:347:168:331:52
Monday, March 25, 20135:146:451:064:347:178:341:51
Tuesday, March 26, 20135:136:441:064:347:188:351:50
Wednesday, March 27, 20135:116:421:054:347:198:361:50
Thursday, March 28, 20135:106:411:054:357:198:371:49
Friday, March 29, 20135:086:401:054:357:208:381:48
Saturday, March 30, 20135:076:381:044:357:218:391:47
Sunday, March 31, 20135:056:371:044:357:228:401:46

 Yazdır