AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Los Angeles, CA - ŞUBAT 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Friday, February 1, 20135:136:4512:143:085:326:511:27
Saturday, February 2, 20135:126:4512:143:085:336:521:26
Sunday, February 3, 20135:126:4412:143:095:346:531:26
Monday, February 4, 20135:116:4312:143:105:356:531:26
Tuesday, February 5, 20135:116:4212:143:115:366:541:25
Wednesday, February 6, 20135:106:4112:143:115:376:551:25
Thursday, February 7, 20135:096:4112:143:125:386:561:24
Friday, February 8, 20135:086:4012:143:135:396:571:24
Saturday, February 9, 20135:086:3912:143:145:406:581:23
Sunday, February 10, 20135:076:3812:143:145:416:591:23
Monday, February 11, 20135:066:3712:143:155:426:591:22
Tuesday, February 12, 20135:056:3612:143:165:437:001:22
Wednesday, February 13, 20135:046:3512:143:175:447:011:21
Thursday, February 14, 20135:036:3412:143:175:457:021:21
Friday, February 15, 20135:026:3312:143:185:467:031:20
Saturday, February 16, 20135:016:3212:143:195:477:041:19
Sunday, February 17, 20135:006:3112:143:195:477:041:19
Monday, February 18, 20134:596:3012:143:205:487:051:18
Tuesday, February 19, 20134:586:2912:143:205:497:061:18
Wednesday, February 20, 20134:576:2812:143:215:507:071:17
Thursday, February 21, 20134:566:2612:143:225:517:081:16
Friday, February 22, 20134:556:2512:133:225:527:081:16
Saturday, February 23, 20134:546:2412:133:235:537:091:15
Sunday, February 24, 20134:536:2312:133:235:547:101:14
Monday, February 25, 20134:526:2212:133:245:557:111:13
Tuesday, February 26, 20134:516:2112:133:245:557:121:13
Wednesday, February 27, 20134:506:1912:133:255:567:131:12
Thursday, February 28, 20134:486:1812:123:255:577:131:11

 Yazdır