AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Los Angeles, CA - OCAK 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Tuesday, January 1, 20135:186:5412:042:425:046:261:27
Wednesday, January 2, 20135:186:5412:042:435:056:261:28
Thursday, January 3, 20135:186:5412:052:445:056:271:28
Friday, January 4, 20135:196:5412:052:445:066:281:28
Saturday, January 5, 20135:196:5412:062:455:076:291:28
Sunday, January 6, 20135:196:5512:062:465:086:291:29
Monday, January 7, 20135:196:5512:072:475:096:301:29
Tuesday, January 8, 20135:196:5512:072:485:106:311:29
Wednesday, January 9, 20135:196:5512:072:485:106:321:29
Thursday, January 10, 20135:196:5412:082:495:116:321:29
Friday, January 11, 20135:196:5412:082:505:126:331:29
Saturday, January 12, 20135:196:5412:092:515:136:341:30
Sunday, January 13, 20135:196:5412:092:525:146:351:30
Monday, January 14, 20135:196:5412:092:525:156:361:30
Tuesday, January 15, 20135:196:5412:102:535:166:371:30
Wednesday, January 16, 20135:196:5312:102:545:176:371:30
Thursday, January 17, 20135:196:5312:102:555:186:381:30
Friday, January 18, 20135:196:5312:112:565:196:391:30
Saturday, January 19, 20135:186:5212:112:575:206:401:29
Sunday, January 20, 20135:186:5212:112:585:216:411:29
Monday, January 21, 20135:186:5212:112:585:226:421:29
Tuesday, January 22, 20135:186:5112:122:595:236:421:29
Wednesday, January 23, 20135:176:5112:123:005:246:431:29
Thursday, January 24, 20135:176:5012:123:015:256:441:29
Friday, January 25, 20135:176:5012:123:025:256:451:29
Saturday, January 26, 20135:166:4912:133:035:266:461:28
Sunday, January 27, 20135:166:4912:133:035:276:471:28
Monday, January 28, 20135:156:4812:133:045:286:471:28
Tuesday, January 29, 20135:156:4712:133:055:296:481:28
Wednesday, January 30, 20135:146:4712:133:065:306:491:27
Thursday, January 31, 20135:146:4612:143:075:316:501:27

 Yazdır