AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Irvine, CA - AĞUSTOS 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Thursday, August 1, 20134:176:001:054:467:599:261:49
Friday, August 2, 20134:186:011:044:467:589:241:49
Saturday, August 3, 20134:196:021:044:467:579:231:49
Sunday, August 4, 20134:206:021:044:457:569:221:49
Monday, August 5, 20134:216:031:044:457:559:211:49
Tuesday, August 6, 20134:226:041:044:457:549:201:49
Wednesday, August 7, 20134:236:041:044:457:539:181:49
Thursday, August 8, 20134:246:051:044:447:529:171:49
Friday, August 9, 20134:256:061:044:447:519:161:49
Saturday, August 10, 20134:266:071:044:447:509:141:49
Sunday, August 11, 20134:276:071:034:437:499:131:49
Monday, August 12, 20134:286:081:034:437:489:121:48
Tuesday, August 13, 20134:306:091:034:437:479:101:48
Wednesday, August 14, 20134:316:101:034:427:469:091:48
Thursday, August 15, 20134:326:101:034:427:459:081:48
Friday, August 16, 20134:336:111:024:427:439:061:48
Saturday, August 17, 20134:346:121:024:417:429:051:48
Sunday, August 18, 20134:356:121:024:417:419:031:48
Monday, August 19, 20134:366:131:024:407:409:021:48
Tuesday, August 20, 20134:376:141:024:407:399:001:48
Wednesday, August 21, 20134:386:141:014:397:388:591:48
Thursday, August 22, 20134:396:151:014:397:368:581:47
Friday, August 23, 20134:406:161:014:387:358:561:47
Saturday, August 24, 20134:416:171:004:387:348:551:47
Sunday, August 25, 20134:426:171:004:377:338:531:47
Monday, August 26, 20134:436:181:004:377:318:521:47
Tuesday, August 27, 20134:446:191:004:367:308:501:47
Wednesday, August 28, 20134:456:1912:594:357:298:491:47
Thursday, August 29, 20134:466:2012:594:357:278:471:46
Friday, August 30, 20134:466:2112:594:347:268:461:46
Saturday, August 31, 20134:476:2112:584:337:258:441:46

 Yazdır