AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Irvine, CA - HAZİRAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Saturday, June 1, 20133:485:3812:564:398:049:381:38
Sunday, June 2, 20133:475:3812:564:398:059:391:39
Monday, June 3, 20133:465:3812:574:398:059:391:39
Tuesday, June 4, 20133:465:3812:574:398:069:401:39
Wednesday, June 5, 20133:465:3712:574:398:079:411:39
Thursday, June 6, 20133:455:3712:574:408:079:421:39
Friday, June 7, 20133:455:3712:574:408:089:421:39
Saturday, June 8, 20133:455:3712:574:408:089:431:39
Sunday, June 9, 20133:445:3712:584:408:099:431:40
Monday, June 10, 20133:445:3712:584:408:099:441:40
Tuesday, June 11, 20133:445:3712:584:418:099:451:40
Wednesday, June 12, 20133:445:3712:584:418:109:451:40
Thursday, June 13, 20133:445:3712:584:418:109:461:40
Friday, June 14, 20133:445:3712:594:418:119:461:40
Saturday, June 15, 20133:435:3712:594:418:119:461:41
Sunday, June 16, 20133:445:3712:594:428:119:471:41
Monday, June 17, 20133:445:3712:594:428:129:471:41
Tuesday, June 18, 20133:445:371:004:428:129:471:41
Wednesday, June 19, 20133:445:371:004:428:129:481:42
Thursday, June 20, 20133:445:381:004:428:129:481:42
Friday, June 21, 20133:445:381:004:438:139:481:42
Saturday, June 22, 20133:445:381:004:438:139:481:42
Sunday, June 23, 20133:455:381:014:438:139:481:42
Monday, June 24, 20133:455:391:014:438:139:491:43
Tuesday, June 25, 20133:455:391:014:448:139:491:43
Wednesday, June 26, 20133:465:391:014:448:139:491:43
Thursday, June 27, 20133:465:401:014:448:139:491:43
Friday, June 28, 20133:475:401:024:448:139:491:44
Saturday, June 29, 20133:475:401:024:448:139:481:44
Sunday, June 30, 20133:485:411:024:458:139:481:44

 Yazdır