AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Irvine, CA - EKİM 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Tuesday, October 1, 20135:136:4312:484:086:427:581:40
Wednesday, October 2, 20135:146:4312:474:076:417:571:40
Thursday, October 3, 20135:146:4412:474:066:407:551:39
Friday, October 4, 20135:156:4512:474:056:387:541:39
Saturday, October 5, 20135:166:4612:474:046:377:531:39
Sunday, October 6, 20135:176:4612:464:036:367:511:39
Monday, October 7, 20135:176:4712:464:026:347:501:39
Tuesday, October 8, 20135:186:4812:464:016:337:491:39
Wednesday, October 9, 20135:196:4812:454:006:327:481:39
Thursday, October 10, 20135:206:4912:454:006:317:461:38
Friday, October 11, 20135:206:5012:453:596:297:451:38
Saturday, October 12, 20135:216:5112:453:586:287:441:38
Sunday, October 13, 20135:226:5212:443:576:277:431:38
Monday, October 14, 20135:236:5212:443:566:267:411:38
Tuesday, October 15, 20135:236:5312:443:556:247:401:38
Wednesday, October 16, 20135:246:5412:443:546:237:391:38
Thursday, October 17, 20135:256:5512:443:536:227:381:38
Friday, October 18, 20135:266:5512:433:526:217:371:38
Saturday, October 19, 20135:266:5612:433:516:207:361:38
Sunday, October 20, 20135:276:5712:433:516:187:351:38
Monday, October 21, 20135:286:5812:433:506:177:341:38
Tuesday, October 22, 20135:296:5912:433:496:167:331:38
Wednesday, October 23, 20135:297:0012:433:486:157:321:38
Thursday, October 24, 20135:307:0012:423:476:147:311:38
Friday, October 25, 20135:317:0112:423:466:137:301:38
Saturday, October 26, 20135:327:0212:423:466:127:291:38
Sunday, October 27, 20135:327:0312:423:456:117:281:38
Monday, October 28, 20135:337:0412:423:446:107:271:38
Tuesday, October 29, 20135:347:0512:423:436:097:261:38
Wednesday, October 30, 20135:357:0612:423:436:087:251:38
Thursday, October 31, 20135:357:0612:423:426:077:241:38

 Yazdır