AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Houston, TX - TEMMUZ 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Monday, July 1, 20134:376:211:335:068:3410:0212:58
Tuesday, July 2, 20134:386:221:335:068:3410:0112:58
Wednesday, July 3, 20134:386:221:335:068:3410:0112:58
Thursday, July 4, 20134:396:231:335:068:3310:0112:57
Friday, July 5, 20134:396:231:335:078:3310:0112:57
Saturday, July 6, 20134:406:241:345:078:3310:0112:57
Sunday, July 7, 20134:416:241:345:078:3310:0012:57
Monday, July 8, 20134:416:251:345:078:3310:0012:57
Tuesday, July 9, 20134:426:251:345:078:3310:0012:56
Wednesday, July 10, 20134:436:261:345:088:329:5912:56
Thursday, July 11, 20134:436:261:345:088:329:5912:56
Friday, July 12, 20134:446:271:345:088:329:5812:55
Saturday, July 13, 20134:456:271:345:088:329:5812:55
Sunday, July 14, 20134:466:281:355:088:319:5712:54
Monday, July 15, 20134:466:281:355:088:319:5712:54
Tuesday, July 16, 20134:476:291:355:098:319:5612:53
Wednesday, July 17, 20134:486:291:355:098:309:5512:53
Thursday, July 18, 20134:496:301:355:098:309:5512:52
Friday, July 19, 20134:506:301:355:098:299:5412:52
Saturday, July 20, 20134:506:311:355:098:299:5312:51
Sunday, July 21, 20134:516:311:355:098:289:5312:50
Monday, July 22, 20134:526:321:355:098:289:5212:50
Tuesday, July 23, 20134:536:331:355:098:279:5112:49
Wednesday, July 24, 20134:546:331:355:098:279:5012:48
Thursday, July 25, 20134:556:341:355:098:269:5012:47
Friday, July 26, 20134:566:341:355:098:269:4912:47
Saturday, July 27, 20134:566:351:355:098:259:4812:46
Sunday, July 28, 20134:576:361:355:108:249:4712:45
Monday, July 29, 20134:586:361:355:108:249:4612:44
Tuesday, July 30, 20134:596:371:355:098:239:4512:43
Wednesday, July 31, 20135:006:371:355:098:229:4412:42

 Yazdır