AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Houston, TX - HAZİRAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Saturday, June 1, 20134:356:181:275:008:259:5212:48
Sunday, June 2, 20134:356:181:275:008:269:5312:49
Monday, June 3, 20134:356:181:275:008:269:5312:49
Tuesday, June 4, 20134:346:181:275:008:279:5412:50
Wednesday, June 5, 20134:346:171:275:008:279:5512:51
Thursday, June 6, 20134:346:171:275:018:289:5512:51
Friday, June 7, 20134:336:171:285:018:289:5612:52
Saturday, June 8, 20134:336:171:285:018:299:5612:52
Sunday, June 9, 20134:336:171:285:018:299:5712:53
Monday, June 10, 20134:336:171:285:018:299:5712:53
Tuesday, June 11, 20134:336:171:285:018:309:5812:54
Wednesday, June 12, 20134:336:171:295:028:309:5812:54
Thursday, June 13, 20134:336:171:295:028:319:5912:55
Friday, June 14, 20134:336:171:295:028:319:5912:55
Saturday, June 15, 20134:336:171:295:028:3110:0012:55
Sunday, June 16, 20134:336:171:295:028:3210:0012:56
Monday, June 17, 20134:336:181:305:038:3210:0012:56
Tuesday, June 18, 20134:336:181:305:038:3210:0112:56
Wednesday, June 19, 20134:336:181:305:038:3210:0112:57
Thursday, June 20, 20134:336:181:305:038:3310:0112:57
Friday, June 21, 20134:336:181:315:038:3310:0112:57
Saturday, June 22, 20134:346:191:315:048:3310:0112:57
Sunday, June 23, 20134:346:191:315:048:3310:0212:58
Monday, June 24, 20134:346:191:315:048:3310:0212:58
Tuesday, June 25, 20134:356:191:315:048:3310:0212:58
Wednesday, June 26, 20134:356:201:325:058:3310:0212:58
Thursday, June 27, 20134:356:201:325:058:3410:0212:58
Friday, June 28, 20134:366:201:325:058:3410:0212:58
Saturday, June 29, 20134:366:211:325:058:3410:0212:58
Sunday, June 30, 20134:376:211:325:058:3410:0212:58

 Yazdır