AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Houston, TX - ŞUBAT 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Friday, February 1, 20135:407:0812:423:436:077:229:58
Saturday, February 2, 20135:397:0712:423:446:087:239:59
Sunday, February 3, 20135:397:0712:433:446:097:2310:00
Monday, February 4, 20135:387:0612:433:456:097:2410:02
Tuesday, February 5, 20135:387:0612:433:466:107:2510:03
Wednesday, February 6, 20135:377:0512:433:466:117:2510:04
Thursday, February 7, 20135:377:0412:433:476:127:2610:05
Friday, February 8, 20135:367:0312:433:486:137:2710:06
Saturday, February 9, 20135:357:0312:433:486:137:2810:07
Sunday, February 10, 20135:357:0212:433:496:147:2810:08
Monday, February 11, 20135:347:0112:433:496:157:2910:09
Tuesday, February 12, 20135:337:0012:433:506:167:3010:10
Wednesday, February 13, 20135:336:5912:433:506:177:3010:11
Thursday, February 14, 20135:326:5912:433:516:177:3110:12
Friday, February 15, 20135:316:5812:433:516:187:3210:14
Saturday, February 16, 20135:306:5712:433:526:197:3210:15
Sunday, February 17, 20135:296:5612:433:536:207:3310:16
Monday, February 18, 20135:296:5512:433:536:207:3410:17
Tuesday, February 19, 20135:286:5412:423:536:217:3410:18
Wednesday, February 20, 20135:276:5312:423:546:227:3510:19
Thursday, February 21, 20135:266:5212:423:546:237:3610:20
Friday, February 22, 20135:256:5112:423:556:237:3610:21
Saturday, February 23, 20135:246:5012:423:556:247:3710:22
Sunday, February 24, 20135:236:4912:423:566:257:3810:23
Monday, February 25, 20135:226:4812:423:566:267:3810:24
Tuesday, February 26, 20135:216:4712:413:566:267:3910:25
Wednesday, February 27, 20135:206:4612:413:576:277:4010:26
Thursday, February 28, 20135:196:4512:413:576:287:4010:27

 Yazdır