AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Houston, TX - ARALIK 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Sunday, December 1, 20135:256:5612:183:085:296:479:15
Monday, December 2, 20135:266:5712:183:085:296:479:15
Tuesday, December 3, 20135:276:5812:193:085:296:479:15
Wednesday, December 4, 20135:276:5912:193:085:296:479:14
Thursday, December 5, 20135:286:5912:193:085:296:479:14
Friday, December 6, 20135:297:0012:203:095:306:479:14
Saturday, December 7, 20135:297:0112:203:095:306:489:14
Sunday, December 8, 20135:307:0112:213:095:306:489:14
Monday, December 9, 20135:317:0212:213:095:306:489:14
Tuesday, December 10, 20135:317:0312:223:095:306:489:15
Wednesday, December 11, 20135:327:0412:223:105:316:499:15
Thursday, December 12, 20135:327:0412:233:105:316:499:15
Friday, December 13, 20135:337:0512:233:105:316:499:15
Saturday, December 14, 20135:347:0612:243:115:316:509:15
Sunday, December 15, 20135:347:0612:243:115:326:509:16
Monday, December 16, 20135:357:0712:243:115:326:509:16
Tuesday, December 17, 20135:357:0712:253:125:336:519:16
Wednesday, December 18, 20135:367:0812:253:125:336:519:17
Thursday, December 19, 20135:377:0812:263:135:336:529:17
Friday, December 20, 20135:377:0912:263:135:346:529:18
Saturday, December 21, 20135:387:1012:273:145:346:539:18
Sunday, December 22, 20135:387:1012:273:145:356:539:19
Monday, December 23, 20135:397:1012:283:155:356:549:19
Tuesday, December 24, 20135:397:1112:283:155:366:549:20
Wednesday, December 25, 20135:397:1112:293:165:376:559:20
Thursday, December 26, 20135:407:1212:293:165:376:559:21
Friday, December 27, 20135:407:1212:303:175:386:569:22
Saturday, December 28, 20135:417:1212:303:185:386:579:22
Sunday, December 29, 20135:417:1312:313:185:396:579:23
Monday, December 30, 20135:417:1312:313:195:406:589:24
Tuesday, December 31, 20135:427:1312:323:205:406:599:24

 Yazdır