AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Houston, TX - OCAK 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Tuesday, January 1, 20135:427:1412:323:205:416:599:26
Wednesday, January 2, 20135:427:1412:333:215:427:009:27
Thursday, January 3, 20135:437:1412:333:225:437:019:28
Friday, January 4, 20135:437:1412:343:225:437:019:29
Saturday, January 5, 20135:437:1412:343:235:447:029:30
Sunday, January 6, 20135:437:1512:353:245:457:039:31
Monday, January 7, 20135:437:1512:353:255:467:039:31
Tuesday, January 8, 20135:447:1512:363:255:477:049:32
Wednesday, January 9, 20135:447:1512:363:265:477:059:33
Thursday, January 10, 20135:447:1512:363:275:487:069:34
Friday, January 11, 20135:447:1512:373:285:497:069:35
Saturday, January 12, 20135:447:1512:373:285:507:079:36
Sunday, January 13, 20135:447:1512:383:295:517:089:37
Monday, January 14, 20135:447:1512:383:305:517:089:38
Tuesday, January 15, 20135:447:1412:383:315:527:099:39
Wednesday, January 16, 20135:447:1412:393:315:537:109:41
Thursday, January 17, 20135:447:1412:393:325:547:119:42
Friday, January 18, 20135:447:1412:393:335:557:119:43
Saturday, January 19, 20135:447:1412:403:345:567:129:44
Sunday, January 20, 20135:447:1312:403:345:577:139:45
Monday, January 21, 20135:437:1312:403:355:577:149:46
Tuesday, January 22, 20135:437:1312:403:365:587:149:47
Wednesday, January 23, 20135:437:1212:413:375:597:159:48
Thursday, January 24, 20135:437:1212:413:376:007:169:49
Friday, January 25, 20135:427:1212:413:386:017:179:50
Saturday, January 26, 20135:427:1112:413:396:027:179:51
Sunday, January 27, 20135:427:1112:423:406:037:189:53
Monday, January 28, 20135:417:1012:423:406:037:199:54
Tuesday, January 29, 20135:417:1012:423:416:047:209:55
Wednesday, January 30, 20135:417:0912:423:426:057:209:56
Thursday, January 31, 20135:407:0912:423:426:067:219:57

 Yazdır