AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Chicago, IL - HAZİRAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Saturday, June 1, 20132:555:1412:564:558:2810:2511:40
Sunday, June 2, 20132:545:1412:564:568:2810:2611:41
Monday, June 3, 20132:535:1412:564:568:2910:2711:41
Tuesday, June 4, 20132:525:1312:564:568:3010:2811:42
Wednesday, June 5, 20132:515:1312:574:578:3110:2911:42
Thursday, June 6, 20132:505:1312:574:578:3110:3011:43
Friday, June 7, 20132:495:1212:574:578:3210:3111:43
Saturday, June 8, 20132:485:1212:574:578:3210:3211:44
Sunday, June 9, 20132:485:1212:574:588:3310:3311:44
Monday, June 10, 20132:475:1212:584:588:3410:3411:44
Tuesday, June 11, 20132:475:1212:584:588:3410:3511:45
Wednesday, June 12, 20132:465:1112:584:588:3510:3511:45
Thursday, June 13, 20132:465:1112:584:598:3510:3611:46
Friday, June 14, 20132:465:1112:584:598:3510:3711:46
Saturday, June 15, 20132:455:1112:594:598:3610:3711:46
Sunday, June 16, 20132:455:1112:595:008:3610:3811:47
Monday, June 17, 20132:455:1212:595:008:3710:3811:47
Tuesday, June 18, 20132:455:1212:595:008:3710:3811:47
Wednesday, June 19, 20132:455:1212:595:008:3710:3911:47
Thursday, June 20, 20132:455:121:005:008:3710:3911:48
Friday, June 21, 20132:455:121:005:018:3810:3911:48
Saturday, June 22, 20132:465:121:005:018:3810:3911:48
Sunday, June 23, 20132:465:131:005:018:3810:3911:48
Monday, June 24, 20132:465:131:015:018:3810:3911:48
Tuesday, June 25, 20132:475:131:015:018:3810:3911:49
Wednesday, June 26, 20132:475:141:015:028:3810:3911:49
Thursday, June 27, 20132:485:141:015:028:3810:3911:49
Friday, June 28, 20132:495:141:015:028:3810:3911:49
Saturday, June 29, 20132:495:151:025:028:3810:3811:49
Sunday, June 30, 20132:505:151:025:028:3810:3811:49

 Yazdır