AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Chicago, IL - ŞUBAT 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Friday, February 1, 20135:176:5912:122:495:146:429:24
Saturday, February 2, 20135:166:5812:122:505:166:439:25
Sunday, February 3, 20135:156:5712:122:525:176:449:26
Monday, February 4, 20135:146:5612:122:535:186:469:26
Tuesday, February 5, 20135:136:5512:122:545:196:479:27
Wednesday, February 6, 20135:126:5412:122:555:216:489:28
Thursday, February 7, 20135:116:5312:122:565:226:499:29
Friday, February 8, 20135:106:5212:122:575:236:509:30
Saturday, February 9, 20135:096:5012:122:585:256:519:30
Sunday, February 10, 20135:086:4912:122:595:266:529:31
Monday, February 11, 20135:076:4812:123:005:276:549:32
Tuesday, February 12, 20135:066:4712:123:015:286:559:33
Wednesday, February 13, 20135:046:4512:123:025:306:569:34
Thursday, February 14, 20135:036:4412:123:035:316:579:34
Friday, February 15, 20135:026:4312:123:045:326:589:35
Saturday, February 16, 20135:016:4112:123:055:336:599:36
Sunday, February 17, 20134:596:4012:123:055:357:009:37
Monday, February 18, 20134:586:3912:123:065:367:029:37
Tuesday, February 19, 20134:576:3712:123:075:377:039:38
Wednesday, February 20, 20134:556:3612:123:085:387:049:39
Thursday, February 21, 20134:546:3412:123:095:407:059:40
Friday, February 22, 20134:536:3312:113:105:417:069:40
Saturday, February 23, 20134:516:3112:113:115:427:079:41
Sunday, February 24, 20134:506:3012:113:125:437:089:42
Monday, February 25, 20134:486:2812:113:135:447:109:42
Tuesday, February 26, 20134:476:2712:113:135:467:119:43
Wednesday, February 27, 20134:456:2512:113:145:477:129:44
Thursday, February 28, 20134:446:2412:103:155:487:139:45

 Yazdır