AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Chicago, IL - KASIM 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Friday, November 1, 20135:387:2012:423:265:537:199:59
Saturday, November 2, 20135:407:2112:423:255:517:189:58
Sunday, November 3, 20134:416:2211:422:244:506:178:57
Monday, November 4, 20134:426:2411:422:234:496:168:57
Tuesday, November 5, 20134:436:2511:422:224:486:158:56
Wednesday, November 6, 20134:446:2611:422:224:476:148:55
Thursday, November 7, 20134:456:2711:422:214:466:138:54
Friday, November 8, 20134:466:2911:422:204:456:128:54
Saturday, November 9, 20134:476:3011:422:194:436:118:53
Sunday, November 10, 20134:486:3111:422:184:426:118:53
Monday, November 11, 20134:496:3211:422:174:416:108:52
Tuesday, November 12, 20134:506:3311:422:174:416:098:51
Wednesday, November 13, 20134:516:3511:422:164:406:088:51
Thursday, November 14, 20134:526:3611:422:154:396:078:50
Friday, November 15, 20134:536:3711:432:144:386:078:50
Saturday, November 16, 20134:546:3811:432:144:376:068:49
Sunday, November 17, 20134:556:3911:432:134:366:058:49
Monday, November 18, 20134:566:4111:432:134:356:058:49
Tuesday, November 19, 20134:576:4211:432:124:356:048:48
Wednesday, November 20, 20134:586:4311:442:114:346:048:48
Thursday, November 21, 20134:596:4411:442:114:336:038:47
Friday, November 22, 20135:006:4511:442:104:336:038:47
Saturday, November 23, 20135:016:4711:452:104:326:028:47
Sunday, November 24, 20135:026:4811:452:104:326:028:47
Monday, November 25, 20135:036:4911:452:094:316:028:46
Tuesday, November 26, 20135:046:5011:452:094:316:018:46
Wednesday, November 27, 20135:056:5111:462:094:306:018:46
Thursday, November 28, 20135:066:5211:462:084:306:018:46
Friday, November 29, 20135:076:5311:462:084:296:018:46
Saturday, November 30, 20135:086:5411:472:084:296:008:46

 Yazdır