AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Charlotte, NC - AĞUSTOS 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Thursday, August 1, 20134:426:291:375:218:3410:0312:41
Friday, August 2, 20134:436:301:375:208:3310:0212:41
Saturday, August 3, 20134:456:311:365:208:3210:0112:40
Sunday, August 4, 20134:466:311:365:208:3110:0012:39
Monday, August 5, 20134:476:321:365:208:309:5812:38
Tuesday, August 6, 20134:486:331:365:198:299:5712:38
Wednesday, August 7, 20134:496:341:365:198:289:5612:37
Thursday, August 8, 20134:516:341:365:198:279:5412:36
Friday, August 9, 20134:526:351:365:188:269:5312:35
Saturday, August 10, 20134:536:361:365:188:259:5212:35
Sunday, August 11, 20134:546:371:355:188:249:5012:34
Monday, August 12, 20134:556:371:355:178:239:4912:33
Tuesday, August 13, 20134:566:381:355:178:219:4712:32
Wednesday, August 14, 20134:576:391:355:168:209:4612:31
Thursday, August 15, 20134:596:401:355:168:199:4412:30
Friday, August 16, 20135:006:411:355:168:189:4312:29
Saturday, August 17, 20135:016:411:345:158:179:4112:28
Sunday, August 18, 20135:026:421:345:158:169:4012:28
Monday, August 19, 20135:036:431:345:148:149:3812:27
Tuesday, August 20, 20135:046:441:345:148:139:3712:26
Wednesday, August 21, 20135:056:441:335:138:129:3512:25
Thursday, August 22, 20135:066:451:335:128:119:3412:24
Friday, August 23, 20135:076:461:335:128:099:3212:23
Saturday, August 24, 20135:096:471:335:118:089:3112:22
Sunday, August 25, 20135:106:471:325:118:079:2912:21
Monday, August 26, 20135:116:481:325:108:059:2712:19
Tuesday, August 27, 20135:126:491:325:098:049:2612:18
Wednesday, August 28, 20135:136:501:315:098:039:2412:17
Thursday, August 29, 20135:146:501:315:088:019:2312:16
Friday, August 30, 20135:156:511:315:078:009:2112:15
Saturday, August 31, 20135:166:521:315:077:599:2012:14

 Yazdır