AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Charlotte, NC - HAZİRAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Saturday, June 1, 20134:126:061:285:148:4010:1712:42
Sunday, June 2, 20134:116:061:285:148:4110:1812:42
Monday, June 3, 20134:116:061:295:158:4210:1912:43
Tuesday, June 4, 20134:106:061:295:158:4210:2012:43
Wednesday, June 5, 20134:106:051:295:158:4310:2012:44
Thursday, June 6, 20134:096:051:295:158:4310:2112:44
Friday, June 7, 20134:096:051:295:158:4410:2212:44
Saturday, June 8, 20134:086:051:295:168:4410:2212:45
Sunday, June 9, 20134:086:051:305:168:4510:2312:45
Monday, June 10, 20134:086:051:305:168:4510:2412:46
Tuesday, June 11, 20134:076:051:305:168:4610:2412:46
Wednesday, June 12, 20134:076:051:305:168:4610:2512:47
Thursday, June 13, 20134:076:051:305:178:4710:2512:47
Friday, June 14, 20134:076:051:315:178:4710:2612:47
Saturday, June 15, 20134:076:051:315:178:4710:2612:48
Sunday, June 16, 20134:076:051:315:178:4810:2712:48
Monday, June 17, 20134:076:051:315:178:4810:2712:48
Tuesday, June 18, 20134:076:051:325:188:4810:2712:49
Wednesday, June 19, 20134:076:051:325:188:4810:2812:49
Thursday, June 20, 20134:076:051:325:188:4910:2812:49
Friday, June 21, 20134:086:061:325:188:4910:2812:49
Saturday, June 22, 20134:086:061:325:198:4910:2812:50
Sunday, June 23, 20134:086:061:335:198:4910:2812:50
Monday, June 24, 20134:086:061:335:198:4910:2812:50
Tuesday, June 25, 20134:096:071:335:198:4910:2812:50
Wednesday, June 26, 20134:096:071:335:198:5010:2812:50
Thursday, June 27, 20134:106:071:335:208:5010:2812:51
Friday, June 28, 20134:106:081:345:208:5010:2812:51
Saturday, June 29, 20134:116:081:345:208:5010:2812:51
Sunday, June 30, 20134:116:081:345:208:5010:2812:51

 Yazdır