AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Charlotte, NC - MAYIS 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Wednesday, May 1, 20134:466:281:275:108:179:4412:24
Thursday, May 2, 20134:446:271:275:108:189:4512:24
Friday, May 3, 20134:436:261:275:108:189:4612:25
Saturday, May 4, 20134:426:251:275:108:199:4712:26
Sunday, May 5, 20134:406:241:275:108:209:4812:26
Monday, May 6, 20134:396:231:275:108:219:5012:27
Tuesday, May 7, 20134:376:221:275:108:229:5112:27
Wednesday, May 8, 20134:366:221:275:118:239:5212:28
Thursday, May 9, 20134:356:211:275:118:239:5312:28
Friday, May 10, 20134:346:201:275:118:249:5412:29
Saturday, May 11, 20134:326:191:275:118:259:5512:30
Sunday, May 12, 20134:316:181:275:118:269:5612:30
Monday, May 13, 20134:306:171:275:118:279:5812:31
Tuesday, May 14, 20134:296:161:275:118:279:5912:31
Wednesday, May 15, 20134:276:161:275:118:2810:0012:32
Thursday, May 16, 20134:266:151:275:128:2910:0112:33
Friday, May 17, 20134:256:141:275:128:3010:0212:33
Saturday, May 18, 20134:246:131:275:128:3110:0312:34
Sunday, May 19, 20134:236:131:275:128:3110:0412:34
Monday, May 20, 20134:226:121:275:128:3210:0512:35
Tuesday, May 21, 20134:216:111:275:128:3310:0612:36
Wednesday, May 22, 20134:206:111:275:128:3410:0812:36
Thursday, May 23, 20134:196:101:275:138:3410:0912:37
Friday, May 24, 20134:186:101:275:138:3510:1012:37
Saturday, May 25, 20134:176:091:275:138:3610:1112:38
Sunday, May 26, 20134:166:091:275:138:3610:1212:38
Monday, May 27, 20134:156:081:285:138:3710:1312:39
Tuesday, May 28, 20134:156:081:285:138:3810:1412:39
Wednesday, May 29, 20134:146:071:285:148:3810:1412:40
Thursday, May 30, 20134:136:071:285:148:3910:1512:41
Friday, May 31, 20134:126:071:285:148:4010:1612:41

 Yazdır