AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Charlotte, NC - KASIM 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Friday, November 1, 20136:097:421:144:116:367:5511:06
Saturday, November 2, 20136:107:421:144:106:357:5411:05
Sunday, November 3, 20135:106:4312:143:095:346:5310:05
Monday, November 4, 20135:116:4412:143:095:336:5210:04
Tuesday, November 5, 20135:126:4512:143:085:326:5110:03
Wednesday, November 6, 20135:136:4612:143:075:316:5110:03
Thursday, November 7, 20135:146:4712:143:075:306:5010:02
Friday, November 8, 20135:156:4812:143:065:306:4910:01
Saturday, November 9, 20135:156:4912:143:055:296:4910:01
Sunday, November 10, 20135:166:5012:143:055:286:4810:00
Monday, November 11, 20135:176:5112:143:045:276:479:59
Tuesday, November 12, 20135:186:5212:153:045:276:479:59
Wednesday, November 13, 20135:196:5312:153:035:266:469:58
Thursday, November 14, 20135:206:5412:153:035:256:469:58
Friday, November 15, 20135:206:5512:153:025:256:459:57
Saturday, November 16, 20135:216:5612:153:025:246:459:57
Sunday, November 17, 20135:226:5712:153:015:236:449:56
Monday, November 18, 20135:236:5812:163:015:236:449:56
Tuesday, November 19, 20135:246:5912:163:005:226:449:56
Wednesday, November 20, 20135:257:0012:163:005:226:439:55
Thursday, November 21, 20135:257:0112:163:005:216:439:55
Friday, November 22, 20135:267:0212:172:595:216:439:54
Saturday, November 23, 20135:277:0312:172:595:216:429:54
Sunday, November 24, 20135:287:0412:172:595:206:429:54
Monday, November 25, 20135:297:0512:172:595:206:429:54
Tuesday, November 26, 20135:297:0612:182:585:206:429:54
Wednesday, November 27, 20135:307:0712:182:585:196:429:53
Thursday, November 28, 20135:317:0712:182:585:196:419:53
Friday, November 29, 20135:327:0812:192:585:196:419:53
Saturday, November 30, 20135:337:0912:192:585:196:419:53

 Yazdır