AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Charlotte, NC - OCAK 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Tuesday, January 1, 20135:517:2812:343:095:306:5310:04
Wednesday, January 2, 20135:517:2912:353:105:316:5410:05
Thursday, January 3, 20135:517:2912:353:115:326:5510:06
Friday, January 4, 20135:527:2912:353:125:326:5510:06
Saturday, January 5, 20135:527:2912:363:125:336:5610:07
Sunday, January 6, 20135:527:2912:363:135:346:5710:08
Monday, January 7, 20135:527:2912:373:145:356:5810:09
Tuesday, January 8, 20135:527:2912:373:155:366:5910:09
Wednesday, January 9, 20135:527:2912:383:165:376:5910:10
Thursday, January 10, 20135:527:2912:383:175:387:0010:11
Friday, January 11, 20135:527:2912:383:175:387:0110:12
Saturday, January 12, 20135:527:2812:393:185:397:0210:13
Sunday, January 13, 20135:527:2812:393:195:407:0310:13
Monday, January 14, 20135:527:2812:403:205:417:0310:14
Tuesday, January 15, 20135:527:2812:403:215:427:0410:15
Wednesday, January 16, 20135:527:2712:403:225:437:0510:16
Thursday, January 17, 20135:517:2712:413:235:447:0610:17
Friday, January 18, 20135:517:2712:413:235:457:0710:17
Saturday, January 19, 20135:517:2612:413:245:467:0810:18
Sunday, January 20, 20135:517:2612:413:255:477:0910:19
Monday, January 21, 20135:507:2612:423:265:487:0910:20
Tuesday, January 22, 20135:507:2512:423:275:497:1010:21
Wednesday, January 23, 20135:507:2512:423:285:507:1110:22
Thursday, January 24, 20135:497:2412:433:295:517:1210:22
Friday, January 25, 20135:497:2412:433:305:527:1310:23
Saturday, January 26, 20135:487:2312:433:305:537:1410:24
Sunday, January 27, 20135:487:2212:433:315:547:1510:25
Monday, January 28, 20135:477:2212:433:325:557:1610:26
Tuesday, January 29, 20135:477:2112:443:335:567:1710:27
Wednesday, January 30, 20135:467:2012:443:345:577:1710:27
Thursday, January 31, 20135:467:2012:443:355:587:1810:28

 Yazdır