AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Boston, MA - HAZİRAN 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Saturday, June 1, 20132:445:0612:494:508:2310:2211:55
Sunday, June 2, 20132:435:0612:494:508:2310:2311:56
Monday, June 3, 20132:415:0512:504:508:2410:2411:56
Tuesday, June 4, 20132:405:0512:504:518:2510:2511:56
Wednesday, June 5, 20132:395:0512:504:518:2610:2611:57
Thursday, June 6, 20132:395:0412:504:518:2610:2711:57
Friday, June 7, 20132:385:0412:504:518:2710:2811:57
Saturday, June 8, 20132:375:0412:504:528:2810:2911:58
Sunday, June 9, 20132:365:0312:514:528:2810:3011:58
Monday, June 10, 20132:365:0312:514:528:2910:3111:59
Tuesday, June 11, 20132:355:0312:514:538:2910:3211:59
Wednesday, June 12, 20132:355:0312:514:538:3010:3311:59
Thursday, June 13, 20132:345:0312:514:538:3010:3311:59
Friday, June 14, 20132:345:0312:524:538:3110:3412:00
Saturday, June 15, 20132:345:0312:524:548:3110:3512:00
Sunday, June 16, 20132:335:0312:524:548:3110:3512:00
Monday, June 17, 20132:335:0312:524:548:3210:3612:01
Tuesday, June 18, 20132:335:0312:534:548:3210:3612:01
Wednesday, June 19, 20132:335:0312:534:558:3210:3612:01
Thursday, June 20, 20132:335:0312:534:558:3310:3712:01
Friday, June 21, 20132:335:0412:534:558:3310:3712:02
Saturday, June 22, 20132:345:0412:534:558:3310:3712:02
Sunday, June 23, 20132:345:0412:544:558:3310:3712:02
Monday, June 24, 20132:345:0412:544:568:3310:3712:02
Tuesday, June 25, 20132:355:0512:544:568:3310:3712:02
Wednesday, June 26, 20132:365:0512:544:568:3310:3712:02
Thursday, June 27, 20132:365:0612:544:568:3310:3712:03
Friday, June 28, 20132:375:0612:554:568:3310:3612:03
Saturday, June 29, 20132:385:0612:554:568:3310:3612:03
Sunday, June 30, 20132:385:0712:554:578:3310:3612:03

 Yazdır