AMERİKA MÜSLÜMANLAR BİRLİĞİ
UNITED AMERICAN MUSLIM ASSOCIATION
Boston, MA - MART 2017 NAMAZ VAKİTLERİ

Namaz vakitlerimiz temkinlidir. Ihtiyaten “Imsak Vakti” Öne alinmis, namaz vakitleri de birkaç dakika geciktirilmistir. Sabah namazi için “Imsak Vaktine” 20 dakika ilave ediniz.
As a precaution, time of “Dawn” was brought forward and a few minutes added to prayer times. Add 20 minutes to “Imsak” to perform morning prayer (salat al-fajr)

Tarih Imsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı Kıble
Friday, March 1, 20134:356:1612:043:085:427:0810:21
Saturday, March 2, 20134:346:1412:033:095:437:0910:22
Sunday, March 3, 20134:326:1312:033:105:447:1010:22
Monday, March 4, 20134:306:1112:033:115:467:1110:22
Tuesday, March 5, 20134:296:0912:033:125:477:1310:23
Wednesday, March 6, 20134:276:0812:033:125:487:1410:23
Thursday, March 7, 20134:256:0612:023:135:497:1510:24
Friday, March 8, 20134:246:0412:023:145:507:1610:24
Saturday, March 9, 20134:226:0312:023:155:527:1810:24
Sunday, March 10, 20135:207:011:024:156:538:1911:25
Monday, March 11, 20135:186:591:014:166:548:2011:25
Tuesday, March 12, 20135:176:581:014:176:558:2111:25
Wednesday, March 13, 20135:156:561:014:176:568:2211:26
Thursday, March 14, 20135:136:541:004:186:578:2411:26
Friday, March 15, 20135:116:521:004:196:598:2511:26
Saturday, March 16, 20135:096:511:004:197:008:2611:27
Sunday, March 17, 20135:076:491:004:207:018:2711:27
Monday, March 18, 20135:066:4712:594:217:028:2911:27
Tuesday, March 19, 20135:046:4512:594:217:038:3011:28
Wednesday, March 20, 20135:026:4412:594:227:048:3111:28
Thursday, March 21, 20135:006:4212:584:227:068:3311:28
Friday, March 22, 20134:586:4012:584:237:078:3411:29
Saturday, March 23, 20134:566:3912:584:247:088:3511:29
Sunday, March 24, 20134:546:3712:584:247:098:3711:29
Monday, March 25, 20134:526:3512:574:257:108:3811:30
Tuesday, March 26, 20134:506:3312:574:257:118:3911:30
Wednesday, March 27, 20134:486:3212:574:267:128:4011:30
Thursday, March 28, 20134:466:3012:564:267:138:4211:31
Friday, March 29, 20134:446:2812:564:277:158:4311:31
Saturday, March 30, 20134:426:2612:564:277:168:4511:31
Sunday, March 31, 20134:406:2512:554:287:178:4611:32

 Yazdır